Výrobou a vývojem reprobeden a reproboxů se zabýváme již více jak 15 let. Začínali jsme jako výrobci speciálních zakázkových reprobeden pro Hi-fi studia a poslechová studia. Pro některé špičkové výrobce v zahraničí i v tuzemsku jsme zajišťovali výrobu ozvučnic z přírodních materiálů a MDF.

Po několikaletém testování jsme zhotovili vlastní reprosoustavy, které splňují nejnáročnější požadavky našich zákazníků. A to jak na výsledný zvuk, tak i na kvalitu a design. Pětiletá záruka na naše výrobky je u nás samozřejmostí.

Každý z daných typů se řadí mezi špičkové reprobedny v dané kategorii, a jsou srovnatelné s výrobky zvučných jmen při velmi příznivém poměru výkon – kvalita - cena.

Konstrukce se vyznačuje absolutní možnou tuhostí a v kombinaci s maximální pečlivostí při zpracovávání přírodních materiálů tvoří dokonalý celek.

Výběru měničů a zhotovení výhybek jsme věnovali obzvláštní péči. Při výrobě používáme zásadně součástky špičkových výrobců z Evropy, a některé si necháváme dělat na zakázku, abychom docílili maximálního využití daného potenciálu.

Přejeme Vám dokonalý zážitek při poslechu.